راهنما

راهنمای بخش مطالب وبلاگ

راهنمای مطلب جدید
- در این صفحه شما می توانید نوشته ی خود را در وبلاگتان اضافه کنید برای این کار ابتدا:
1. در کادر بالای صفحه باید عنوانی که می خواهید نوشته ی شما با آن نمایش داده شود را وارد کنید.
2.در کادر دومی باید متن مربوط را وارد کرده و سپس تغییرات خود را بر روی آن اعمال کنید.
 نکته : اگر مطلب انتخابی شما طولانی می باشد و شما قصد دارید یک خط از آن در صفحه ی اول وبلاگتان  نمایش داده شود در قسمت درج ادامه ی مطلب می توانید کلیک کرده و ادامه ی مطلب خود را در آن قرار دهید. در اینصورت است که خواننده وبلاگ شما می تواند با کلیک بر روی ادامه ی مطالب ادامه مطالب شما را در صفحه ی بعد مشاهده کند.
3. وضعیت نظرات : در این قسمت با توجه به سلیقه ی خودتان می توانید قسمت نظرات را به حالت غیر فعال ، فعال با با تأیید مدیر نشان بده و ..... ببرید.
4. دسته: نام دسته ای را که قرار است نوشته ی خود را در آن دسته بندی کنید انتخاب کنید .( توضیح مفصل این قسمت در بخش دسته ها قابل مشاهده می باشد.)
5. در صورتی که قصد داشته باشید مطلب شما الان منتشر شود تیک آن را بزنید.
6. و در نهایت بعد از انجام تمام تنظیمات مورد نظر می توانید کلید ارسال را یکبار کلیک کنید.
راهنمای نظرات   
در این قسمت نظرات خوانندگان مطالب وبلاگ شما قرار می گیرند.
اگر در این قسمت نظری وجود داشته باشد از طریق عکس ضربدر قرمز می توانید نظر را حذف کرده و از طریق عکس مداد می توانید آن را ویرایش کنید.
راهنمای ویرایش مطالب 
از طریق این بخش شما می توانید مطالبی را که از قبل اضافه کرده اید ، ویرایش یا حذف کنید.
اگر برروی نشانه ی ضربدر قرمز رنگ کلیک کنید مطلب شما از وبلاگتان حذف خواهد شد و اگر بر روی نشانه ی مداد کلیک کنید وارد صفحه ای شبیه به صفحه ی اضافه کردن مطالب می شوید که تمامی قسمت ها مانند همان صفحه می باشد و از این طریق شما  می توانید مطالب خود را ویرایش کنید. 
راهنمای دسته بندی ها
- دسته ها ابزاری برای گروه بندی نوشته های شما می باشد که از طریق این لینک می توانید آنها را مشاهده ، ویرایش یا حذف نمایید.
از طریق کلیک بر روی نشانک قلم می توانید آن را ویرایش و از طریق کلیک بر روی نشانک ضربدر می توانید آن را حذف کنید.
بعد از اتمام مراحل بالا باید بر روی کلید ویرایش دسته یکبار کلیک کنید تا دسته ی ساخته شده در لیست دسته ها نمایش داده شود.
- برای دیدن دسته ی مورد نظر و نسبت دادن آن به نوشته های خود باید به بخش ویرایش مطلب یا مطلب جدید (اگر می خواهید مطلب جدید اضافه کنید) رفته و در قسمت دسته ها نوع دسته ی خود را انتخاب کنید.
راهنمای اضافه کردن دسته جدید
- دسته ها ابزاری برای گروه بندی نوشته های شما می باشد که برای ایجاد آن باید به شکل زیر عمل کنید:
1. مرحله ی اول انتخاب یک نام مناسب و دلخواه  می باشد.
2.در صورت تمایل در قسمت توضیح می توانید توضیح مورد نظر را تایپ کنید.( زمانی که با موس بر روی نام دسته در وبلاگ بروید توضیح نمایان می شود ).
3.بعد از اتمام مراحل بالا باید بر روی کلید افزودن دسته تازه یکبار کلیک کنید تا دسته ی ساخته شده در لیست دسته ها نمایش داده شود.
- برای دیدن دسته ی مورد نظر و نسبت دادن آن به نوشته های خود باید به بخش ویرایش مطلب یا مطلب جدید (اگر می خواهید مطلب جدید اضافه کنید) رفته و در قسمت دسته ها نوع دسته ی خود را انتخاب کنید.